П`ятниця, 24.01.2025, 12:10
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
ЗОШ №3
м.Краматорськ  
 
       
 

Головна » Статті » Статті

ЦІКАВІ КАНІКУЛИ У ЛЬВОВІ

ЦІКАВІ КАНІКУЛИ У ЛЬВОВІ

З 30.10.16 по 1.11.16 учні ЗОШ №3 здійснили незабутню подорож у найбільш європейське  місто України - Львів. Туристи обожнюють Львів за його вузенькі вулиці, старовинну бруківку та затишну атмосферу, і наши учні також змогли повною мірою оцінити все це.

Спочатку була автобусна екскурсія по місту  - ”Історія та сьогодення Львова” .

Це була прекрасна нагода ознайомитися з історичними пам’ятками та багатством міста: неоготична церква Св.Єлизавети з найвищими шпилями міста, комплекс університету «Львівська Політехніка», архікатедральний  собор Св.Юри з найстарішим дзвоном в Україні, перший міський парк в Україні, перший в Україні вищий навчальний заклад - Львівський Університет(будівля колишнього Галицького сейму); Палац Потоцьких, який неначе перенесений з берегів французьких рік Луари чи Сени, перше трамвайне депо тощо.

Під час екскурсії на «Личаківське кладовище»  учні здійснили огляд панорами міста з Високого Замку – місця зародження Львова.

Далі була пішохідна екскурсія у “Старий Львів”, де ми побачили найцікавіші пам'ятки - старовинні будівлі, собори, фортифікаційні споруди. Прогулянка унікальною середньовічною частиною міста, занесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО також вразила нас: площа Ринок з її 65-метровою Ратушею та 45 архітектурними пам’ятками, Латинська катедра, каплиця Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор... Захоплюючі розповіді про видатних людей, що жили і гостювали у місті Лева, творили його історію, львівські легенди, байки та історичні курйози нікого не залишили байдужим. Відвідини неповторних куточків давнього Львова - Італійського та Вірменського двориків, додали нам настрою та відчуття чарівної атмосфери.

Під історичною частиною Львова знаходиться лабіринт підземних ходів. Цей підземний світ зберігає таємниці Львова княжого і середньовічного.  Ми дізналися про таємниці підземель Домініканського монастиря, костелу ордену Єзуїтів, аптеки-музею та деяких середньовічних кам’яниць середньовічного Львова. На нас чекали цікаві розповіді про історичні події, легенди, міфи та львівські привиди.

Несподіваною стала екскурсія до інтерактивного музею «Таємна аптека»… Сучасна історія цієї аптеки починається з 2012 року, коли під час проведення будівельних розкопів був виявлений вхід у підземелля, а далі знаходилась давня фармацевтична лабораторія... Кажуть, там виготовляли мило для хабарників та пігулки щастя… Головну ж таємницю аптеки охороняє єдиний у світі лев-аптекар, який у своїй аптечній ступці зітре всі ваші недуги.

Оперний театр – перлина та окраса міста, який є однією з найгарніших споруд Європи. Ми оглянули інтер’єри Опери, побачили глядацьку залу у формі ліри з балконами,  декорованими ліпниною та позолотою. Незвичайне враження справляє плафон з алегоричними жіночими зображеннями. Та найбільш надзвичайну атмосферу і розкіш творять венеціанські дзеркала, якими декороване, так зване,  «дзеркальне» фойє.  

Наостанок була пішохідна екскурсія «Фортифікації давнього Львова».

Ця екскурсія надає найбільш повну інформацію про оборонну систему середньовічного Львова: міські мури, Високий та Низький замки, вежі, рови, вали, брами, підземні ходи... Ми мали можливість оглянути рештки оборонних споруд, довколишніх монастирів, дізнались про їхню історію, про облоги та штурми Львова, героїчну оборону міста від численних ворогів; побачили Історичний музей з королівськими  і тронним залами, а також Музей історичної зброї «Арсенал».

Наша подорож була не тільки пізнавальною, але й веселою, захоплюючою, ми були справжньою командою друзів, яким пощастило потрапити в це казкове місто, де поєдналися старовинна історія та сучасна «європейськість».

         

 

Категорія: Статті | Додав: Admin@03krm (20.11.2016)
Переглядів: 265 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Корисні сайти
Категорії розділу
Статті [1008]
ВНЗ України запрошують [19]
Новини Педпреси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Copyright MyCorp © 2025Конструктор сайтів - uCoz